Astma: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć, Aby Zapobiec I Leczyć Objawy

Zapotrzebowanie na produkty i leczenie prowadzi do bardzo innowacyjnych nowych leków,

które lepiej służą ludziom. Teraz jest świetny czas, aby znaleźć coś, co działa na twoje potrzeby astmy. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby dopasować się do produktów do pielęgnacji astmy.

Ważne jest, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby uniknąć środków czyszczących, jeśli jesteś astmatykiem. Wiele środków w nich, które mogą wywołać ataki astmy. Jeśli lubisz sprzątanie, pomyśl o zakupie naturalnych produktów, produktów naturalnych.

Istnieje kilka leków, które mogą być przy, które rzeczywiście wywołać objawy astmy. Aspiryna i inne NLPZ mogą mieć ten efekt.

Astma jest ciągłą chorobą, która jest w toku zarządzania. Należy przyjmować odpowiednie leki, aby utrzymać codzienne objawy astmy pod kontrolą, i że masz lek w nagłych wypadkach łatwo dostępne w przypadku ataku. Porozmawiaj z alergologiem lub lekarzem, aby zobaczyć, co jest najlepszą opieką dla Ciebie.

Dym papierosowy sprawi, że astma nie miesza. Unikać wdychania oparów z dymu lub innych rodzajów oparów chemicznych. Może to wystawić niepowstrzymany atak astmy. Jeśli okaże się, że masz ludzi palących wokół ciebie, należy uciec od nich tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się, jak prawidłowo stosować inhalator we właściwy sposób, jeśli jeszcze nie wiesz. Inhalator jest tylko pomóc, jeśli lek dociera do leków rzeczywiście dociera do płuc. Wdychać powietrze podczas rozpylania odpowiedniej ilości do jamy ustnej. Należy wstrzymać oddech wstrzymany na 10 sekund, aby mgła lecznicza była w stanie napełnić płuca.

Ważne jest, że jesteś w stanie sobie pozwolić na leki na astmę, a pracownik socjalny może być w stanie zlokalizować szpital lub klinikę dla Ciebie, który oferuje leki w znacznie niższej cenie.

Uzyskać roczne szczepienia przeciw grypie dla swojej rodziny, jak również. Obejmuje to podjęcie standardowych środków ostrożności przed chorobami, takich jak mycie rąk, a także szczepienia, które mogą powstrzymać cię od zachorowania.

Witaminy te były znane do poprawy czynności płuc i kontroli objawów astmy. Jesteś w stanie uzyskać te witaminy z żywności lub wziąć suplement. Witaminy te mogą również wzmocnić układ odpornościowy, aby zapobiec wyzwala astmy.

Być może będziesz musiał podjąć więcej zabiegów astmy,

jeśli cierpisz na sezonowy katar sienny lub przeziębienie. Wiele chorób ma skutki uboczne, które mogą powodować objawy astmy na tyle złe, aby wymagać więcej zabiegów niż trzeba mieć wzrost leczenia. Lekarz może również pracować dodatkowe leczenie do czasu, gdy jesteś dobrze.

Unikaj poduszek z piór z piórami, jeśli cierpisz na astmę. Pióra zawarte w tych poduszkach może pogorszyć astmę do zaostrzenia i zmniejszyć czynność płuc.

Podczas czyszczenia podłóg, czyste podłogi z mokrym mopem zamiast miotły. Zamiatanie miesza się kurz i inne zanieczyszczenia, które mogą wywołać astmę. Wilgotna szmata powinna być stosowana podczas odkurzania, ponieważ pyłek piór może spowodować, że kurz się rozrzuć i doprowadzi do astmatyka.

Unikaj dymu, jeśli chcesz zapobiec atakom astmy i astmy. Dym może wywołać wywołanie astmy. Trzymaj się z dala od oparów chemicznych, oparów i wszystkiego, co może emitować dym. Mogą one powodować objawy astmy. Jeśli ktoś zaczyna palić w pobliżu, poprosić grzecznie dla osoby, aby rzucić palenie.

Osoby cierpiące na astmę powinny zminimalizować kontakt zarówno z gospodarstwami domowymi, jak i

Powinieneś mieć drugą opinię. Twój główny lekarz powinien być zawsze pierwszym przystankiem w kontaktach z astmą, ale jest to również dobry pomysł, aby porozmawiać ze specjalistą. Ośrodki astmy, pulmonologów, alergologów, a nawet dietetyków będą mogli pracować z tobą, upewniając się, że otrzymujesz wszystkie leczenie, czego potrzebujesz.

Większość ludzi wie, że palenie jest niebezpieczne, ale konsekwencje są jeszcze gorsze dla kogoś, kto ma astmę. Dym bardzo irytuje wrażliwe płuca osoby z astmą, dlatego należy uważać, aby nie tylko palić, trzymać się z dala od palenia i przebywać w pobliżu dymu w ogóle.

Dowiedz się wszystkiego, czego możesz dowiedzieć się o astmie. Im więcej wiesz o chorobie, tym bardziej proaktywne leczenie można opracować dla siebie. Bądź na bieżąco o nowych odkryciach i zawsze pamiętaj, aby mieć najlepszą możliwą opiekę nad sobą. Jedynym sposobem, aby zrobić to, aby kształcić się na temat astmy i możliwości leczenia.

Jedz pokarmy zawierające witaminę B6. Witamina B6, znany również jako pirydoksyny, zmniejsza ryzyko wystąpienia ataku astmy. Pirydoksyna odgrywa kluczową rolę w produkcji niektórych cząsteczek, które pomogą rozluźnić tkanki oskrzelowe. Banany są również wspaniałym źródłem witaminy B6.

Staraj się utrzymać przestrzeń życiową w czystym domu i dobrze zmiecionych podłogach. Również mycie prześcieradła, koce i prześcieradła często. Zwalczą to roztocza, o których wiadomo, że powodują ataki astmy.

Lekarze i pielęgniarki są zgodni, że jeśli cierpisz na dwa lub więcej ataków tygodniowo, ale można ich uniknąć.

Uważaj na swoje dzieci na reakcje alergiczne, gdy jedzą nowe pokarmy. Jeśli którekolwiek z twoich dzieci wyłamuje się na ule, twoje dziecko wykazuje trudności w oddychaniu lub wybucha w pokrzywkach, może mieć alergię pokarmową. Te reakcje alergiczne mogą być prekursorem astmy w dół drogi.

Jeśli cierpisz na astmę, należy przestrzegać odpowiednich procedur rozgrzewania i chłodzenia przed i po intensywnych ćwiczeń. Robi obie te rzeczy pomoże zapobiec uniknąć wystąpienia objawów astmy podczas ćwiczeń lub po nim.

Otwórz okna, gdy pogoda na to pozwala. Izolowane domy mają znacznie wyższy poziom alergenów niż domy, które są dobrze wentylowane. Wentylacja jest potrzebna, aby mieć czyste powietrze w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.